O firmie

Historia firmy Aqua Art opiera się na ponad trzydziestoletnim dorobku oraz niezwykłej wiedzy jej założyciela i właściciela, Bartłomieja Lipczyńskiego. Jego wyjątkowe umiejętności zdobyły międzynarodowe uznanie, czego dowodem są liczne nagrody zdobyte w prestiżowych konkursach. Dzięki temu Bartłomiej Lipczyński znalazł się w elitarnej grupie światowych specjalistów, którzy zajmują się tworzeniem podwodnych krajobrazów, znanej jako aquascaping.

Firma Aqua Art cieszy się ugruntowaną pozycją w branży, specjalizując się w produkcji i dystrybucji produktów dedykowanych szeroko rozumianej akwarystyce roślinnej, holenderskiej oraz naturalistycznej. Pełna oferta naszych produktów znajduje się w dziale "Produkty".

Dzięki naszej pasji do aquascapingu i długotrwałemu doświadczeniu, jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości oraz wsparcie doświadczonych ekspertów, którzy z przyjemnością pomogą w realizacji Państwa projektów akwarystycznych. Nam zaufało już wielu entuzjastów podwodnych krajobrazów, dołączcie do nich i odkryjcie fascynujący świat Aqua Art!

© SolEx B2B